"Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać."

Jim Ryun

Nasza firma to zespół profesjonalistów z każdej dziedziny reklamy


Staramy się podejść indywidualnie do każdego klienta, doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat pozwala nam oferować wysokiej jakości usługi.

Józef Pałka - kontakt / prowadzenie klientów / pozycjonowanie / marketing

Właściciel agencji, założyciel i pomysłodawca. Od kilkunastu już lat specjalizuje się w działaniach na rzecz marketingu internetowego. Współpracował z wieloma agencjami interaktywnymi i na bazie tych doświadczeń postanowił założyć własne biuro oferujące reklamę na najwyższym poziomie. Dawno już zauważył lukę w ofercie rynku, w związku z rozwojem branży social media i to nakłoniło go do zainicjowania własnej, niezależnej działalności. Do każdego klienta pochodzi indywidualnie, szczegółowo omawiając formę i zakres kampanii przed jej wdrożeniem. Bliski i rzetelny kontakt ze zleceniodawcą, znajomość rynku, doświadczenie, terminowość, uczciwe doradztwo – na takie podejście mogą Państwo liczyć na każdym etapie współpracy.

Łukasz Kruszyna - marketing / pozycjonowanie

Najlepszy z najlepszych jeśli chodzi o pozycjonowanie stron internetowych. Ulubioną sentencją Łukasza jest – pokaż mi pozycję swojej strony www, a powiem Ci jakie masz szanse na skuteczną reklamę w internecie. Nie ma dla niego zleceń niemożliwych do realizacji, każda strona może zostać w profesjonalny i skuteczny sposób zoptymalizowana. Nasz specjalista gromadził swoje zawodowe doświadczenie przez wiele lat realizując kampanie dla większych i mniejszych marek, oraz kończąc liczne kursy i warsztaty poświęcone marketingowi internetowemu. Cieszymy się, że już jakiś czas temu zasilił nasz zespół.

Dawid Dudzik - kontakt / przedstawiciel handlowy

Każdy klient potrzebuje indywidualnie dobranego pakietu działań marketingowych. Nad sprzedażą i pełną satysfakcją klientów wynikającą z optymalnego doboru zakresu usług czuwa nasz przedstawiciel handlowy Dawid Dudzik. Handlowiec posiada doświadczenie w sprzedaży usług, rozeznanie w ofercie, a także w samej reklamie i rządzących nią prawidłach. W swojej pracy stawia na otwartość i uczciwe podejście. Chodzi o zadowolenie klientów wynikające nie tylko z wysokiej jakości usługi, ale też korzystnych warunków cenowych. Nasz przedstawiciel handlowy zawsze jest do dyspozycji w formie telefonicznej oraz mailowej, gdzie chętnie udziela wszelkich wyjaśnień dotyczących aktualnej oferty.

oraz:

Krzysztof Brągiel

Dominik Okulewicz

Maciej Ciećko