"Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać."

Jim Ryun

Nasza firma to zespół profesjonalistów z każdej dziedziny reklamy


Staramy się podejść indywidualnie do każdego klienta, doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat pozwala nam oferować wysokiej jakości usługi.

Tworzenie stron

Jak Cię widzą tak Cię piszą? Stare przysłowie z pewnością ma rację. Dlatego tak ważny jest wygląd strony internetowej firmy, instytucji, czy też człowieka, który dzieli się na jej łamach swoją pasją, czy ofertą. Profesjonalne tworzenie stron internetowych jakie oferuje Państwu nasza agencja to podążanie zgodnie z nowymi trendami, ale bez zapominania o ponadczasowych standardach dotyczących zarówno estetyki, jak też funkcjonalności witryny. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od etapu projektowania szaty graficznej strony, aż po jej uruchomienie. Słuchamy sugestii i wizji naszych klientów i pod tym kątem przygotowujemy wygląd portalu.

Pozycjonowanie stron

Strona została stworzona i jest już dostępna w internecie, ale dalej czujemy, że nasza firma pozostaje anonimowa? Jest to znak, że pora pomyśleć o skutecznym marketingu internetowym. Na pierwszy plan wysuwa się tutaj pozycjonowanie stron. Przeprowadzane przez naszą agencję pozycjonowanie gwarantuje wyższe miejsce na listach wyszukiwarek internetowych. Z każdego zlecenia rozliczamy się z naszym klientem, dokumentując w jakim miejscu znajdowała się strona przed realizacją kampanii, a w jakim miejscu jest teraz. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiemy na wszelkie dodatkowe pytania.

Social media

Od wielu lat media społecznościowe odgrywają ważną rolę w marketingu internetowym. Dlaczego? Pozwalają szybko dotrzeć do zidentyfikowanej grupy docelowej, poza tym jest to oszczędna forma promocji i budowania wizerunki marki. Nasza agencja tworzy i prowadzi profile w social media, dba o interakcje z użytkownikami, oraz kreuje wizerunek firmy zgodnie z ustalonymi założeniami. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, słuchamy naszych klientów, doradzamy rozwiązania optymalne, a nie najdroższe tak jak czyni to konkurencja.